Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2759
Название: Комплексні хелатовані добрива у посівах пшениці
Авторы: Карпенко, Віктор Петрович
Ключевые слова: комплексні хелатовані добрива
пшениця озима
Дата публикации: 2016
Издатель: Київ
Библиографическое описание: Комплексні хелатовані добрива у посівах пшениці. Науково-методичні рекомендації /Богдан М.М., Гуляєва Г.Б., Патика В.П., Карпенко В.П., Ткачук К.С. – К.:ТОВ «ЦП «КОМПРИНТ», 2016. – 32 с.
Краткий обзор (реферат): Рекомендації розроблені згідно з результатами наукових досліджень і виробничих перевірок відділу вірусів рослин і фітопатогенних бактерій Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України на рослинах пшениці озимої з урахуванням ґрунтово-кліматичних зон України. У рекомендаціях наведено дані щодо родючості ґрунтів України, видів комплексних добрив, що застосовуються у сучасному сільському господарстві, зокрема приділена увага ефективності застосування хелатованих комплексних добрив у посівах пшениці та економічної і енергетичної ефективності їх застосування, дані рекомендації виробництву. Для спеціалістів сільського господарства, агрономів, викладачів, аспірантів і студентів вузів сільськогосподарського профілю.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2759
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
2016 НАУК.-МЕТОДИЧН-. Реком.pdf944,9 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.