Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2462
Title: Екологічні основи збалансованого природокористування в агросфері : навчальний посібник
Other Titles: Екологічні основи збалансованого природокористування в агросфері : навчальний посібник
Authors: Сонько, Сергій Петрович
Максименко, Наталія Володимирівна
Пушкарьова, Тетяна Миколаївна
Біньковська, В.Г.
Василенко, О.В.
Гарбуз, А.Г.
Голубкіна, О.М.
Дубін, О.М.
Квартенко, Р. О.
Михайлова, К. Ю.
Суханова, І.П.
Цигода, В.С.
Шиян, Д.В.
Keywords: збалансоване природокористування
агросфера
Issue Date: 2015
Publisher: Х. : ХНУ імені В. Н. Каразіна
Citation: Екологічні основи збалансованого природокористування в агросфері : навчальний посібник / [С. П. Сонько, Н. В. Максименко, Т. М. Пушкарьова та ін.]. – Харків: Х. : ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2015. – 572 с.
Abstract: Навчальний посібник призначений для використання при вивченні таких дисциплін, як «Збалансоване природокористування», «Стратегія сталого розвитку», «Збалансоване природокористування в галузі сільського господарства», «Сучасні концепції природокористування», «Методологія і організація наукових досліджень», «Біоорганічне виробництво», «Агроекологія», «Екологічні проблеми землеробства», «Сучасні проблеми в агроекології», «Оцінка впливу на навколишнє середовище», «Збереження біо- різноманіття». Зберігаючи орієнтацію посібника на вимоги Болонського процесу, посилено наголоси на самостійну роботу студентів шляхом запрошення до роздумів за заданою темою. Навчальний посібник буде корисним широкому колу читачів – викладачам, студентам, учням шкіл.
Description: Навчальний посібник призначений для використання при вивченні таких дисциплін, як «Збалансоване природокористування», «Стратегія сталого розвитку», «Збалансоване природокористування в галузі сільського господарства», «Сучасні концепції природокористування», «Методологія і організація наукових досліджень», «Біоорганічне виробництво», «Агроекологія», «Екологічні проблеми землеробства», «Сучасні проблеми в агроекології», «Оцінка впливу на навколишнє середовище», «Збереження біо- різноманіття». Зберігаючи орієнтацію посібника на вимоги Болонського процесу, посилено наголоси на самостійну роботу студентів шляхом запрошення до роздумів за заданою темою. Навчальний посібник буде корисним широкому колу читачів – викладачам, студентам, учням шкіл.
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2462
Appears in Collections:Навчально-методичне забезпечення кафедри
1.3.9. Збалансоване природокористування
1.4.1. Збалансоване природокористування

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ЕКОЛОГIЧНI ОСНОВИ_С ПРАВКАМИ_2-1.pdfпідручник8.41 MBAdobe PDFView/Open 


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.