Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2451
Название: Геоботанічні дослідження у ландшафтному заказнику «Чорнокам’янський прикитікичанський канйон»
Другие названия: Геоботанічні дослідження у ландшафтному заказнику «Чорнокам’янський прикитікичанський канйон»
Авторы: Пушкарьова, Тетяна Миколаївна
Сонько, Сергій Петрович
Кудла, Віталій Йосипович
Голубкіна, Ольга Марксівна
Ключевые слова: геоботанічні дослідження
гідроелектростанція
Дата публикации: 2012
Издатель: Умань: Ред-вид. відділ УНУС
Библиографическое описание: Геоботанічні дослідження у ландшафтному заказнику «Чорнокам’янський прикитікичанський канйон» / [ Пушкарьова Т.М., Сонько С.П., Кудла В.Й., Голубкіна О.М] // ІІІ міжвузівська науково практична конференція з міжнародною участю «Екологія-шляхи гармонізації відносин природи та суспільства» – 2012. – С. 90 – 93.
Серия/номер: ІІІ міжвузівська науково практична конференція з міжнародною участю «Екологія-шляхи гармонізації відносин природи та суспільства»;
Краткий обзор (реферат): Встановлено, що з екологічної точки зору гідроенергетика являє собою найбільш толерантний у відношенні до природи вид генерації енергії, враховуючи вітчизняний та світовий досвід співіснування природних і техногенних об'єктів, а також результати власних досліджень можемо стверджувати, що Юрпільська ГЕС за 60 років свого існування гармонізувалась з місцевою екосистемою та стала невід'ємною її частиною.
Описание: Встановлено, що з екологічної точки зору гідроенергетика являє собою найбільш толерантний у відношенні до природи вид генерації енергії, враховуючи вітчизняний та світовий досвід співіснування природних і техногенних об'єктів, а також результати власних досліджень можемо стверджувати, що Юрпільська ГЕС за 60 років свого існування гармонізувалась з місцевою екосистемою та стала невід'ємною її частиною.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2451
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Geobot_Pushariova_ 2012.pdfстаття313,08 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.