Please use this identifier to cite or link to this item: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2446
Title: Тваринництво: Методичні рекомендації для студентів факультету агрономії, плодоовочівництва і лісівництва заочної форми навчання до вивчення дисципліни та завдання для виконання контрольних робіт
Authors: Гурський, Ігор Миколайович
Дубін, Олександр Михайлович
Черненко, Раїса Михайлівна
Keywords: тваринництво
агрономія
методичні поради з вивчення окремих тем
анатомія і фізіологія
Issue Date: 2008
Publisher: Уманського державного аграрного університету
Citation: Тваринництво: Методичні рекомендації для студентів факультету агрономії, плодоовочівництва і лісівництва заочної форми навчання до вивчення дисципліни та завдання для виконання контрольних робіт / І.М.Гурський, О.М.Дубін, Р.М.Черненко. – Умань, 2008. – 28 с.
Abstract: Зміст дисципліни “Тваринництво” визначається навчальним планом заочного навчання за спеціальностями 7130102 – “Агрономія” та 7130104 – “Плодоовочівництво і лісівництво”. З дисципліни “Тваринництво” для студентів заочної форми навчання навчальним планом передбачено виконати в міжсесійний період контрольну роботу, а на лабораторно-екзаменаційній сесії другого курсу здати залік в цілому по дисципліні. Стабільний аграрний сектор економіки в Україні неможливий без розвитку тваринництва. Тваринництво – одна з основних та найважливіших галузей сільськогосподарського виробництва, що займається розведенням і використанням сільськогосподарських тварин. Тваринництво є основним джерелом таких життєво необхідних продуктів харчування, як молоко, м’ясо, масло, яйця, а також постачає харчовій і легкій промисловості відповідну сировину. Сільське господарство України повинно бути спрямоване на те, щоб у першу чергу забезпечити населення країни якісними висококалорійними продуктами тваринництва власного виробництва, що гарантує продовольчу безпеку держави. Саме технологія виробництва продукції тваринництва розглядається як комплекс виробничих процесів і операцій, спрямованих на одержання великої кількості й високої якості продукції.
Description: Методичні рекомендації
URI: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2446
Appears in Collections:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Методичка 2.doc269.5 kBMicrosoft WordView/Open 


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.