Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2151
Название: Методичні вказівки до виконання курсового з технології галузі та дипломного проектів для студентів напряму підготовки 6.051701 "Харчові технології та інженерія", а також спеціальності 7.05170101 "Технології зберігання і переробки зерна" галузі знань 0517 "Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції"
Другие названия: Технологія круп’яного виробництва (Частина 3)
Авторы: Костецька, Катерина Василівна
Ключевые слова: Методичні вказівки
Технологія круп’яного виробництва
курсовий проект
дипломний проект
Дата публикации: 2015
Издатель: УНУС
Библиографическое описание: Технологія круп’яного виробництва (Частина 3): Методичні вказівки до виконання курсового з технології галузі та дипломного проектів для студентів напряму підготовки 6.051701 "Харчові технології та інженерія", а також спеціальності 7.05170101 "Технології зберігання і переробки зерна" галузі знань 0517 "Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції" / К.В. Костецька — УНУС, 2015. — 39 с.
Серия/номер: Частина 3;
Краткий обзор (реферат): Мета проекту — ознайомити студентів з основами технологічного проектування, зміцнити знання, отримані під час ви¬вчення дисциплін: "Технологія круп'яного виробництва", "Вентиляційне обладнання", "Сушіння зерна", "Зберігання зерна", "Технологічне обладнання галузі", а також "Проектування зернопереробних підприємств з основами САПР"; підготувати студен¬тів до виконання дипломного проекту. Завдання проекту — навчити студентів розробляти та науково обґрунтовувати технологічні схеми підготовчого та основ¬ного відділень крупозаводу, виконувати розрахунки та вибір облад¬нання аспіраційних установок з використанням навчальної і довідкової літератури, забезпечити опанування студентами основних прийомів проектування крупозаводів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/2151
Располагается в коллекциях:Навчально-методичне забезпечення кафедри

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Методичні рекомендації КУРС. ДИПЛ. ПРОЕКТ. КРУПА.docxМетодичні вказівки до виконання курсового з технології галузі та дипломного проектів для студентів напряму підготовки 6.051701 "Харчові технології та інженерія", а також спеціальності 7.05170101 "Технології зберігання і переробки зерна" галузі знань 0517 "Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції"350,46 kBMicrosoft Word XMLПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.