Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/1687
Название: Лексико-семантичне поле "освіта" в англійській та українській мовах та проблема перекладної взіємовідповідності освітньої лексики
Авторы: Комісаренко, Наталія Олександрівна
Ключевые слова: лексико-семантичне поле "освіта"
взаємовідповідність
порівняльний аналіз
Дата публикации: 2010
Библиографическое описание: Комісаренко Н.О. Лексико-семантичне поле «освіта» в англійській та українській мовах та проблема взаємовідповідності освітньої лексики / Н.О. Комісаренко // Наукові праці Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка: Філологічні науки. Випуск 22. – Том 1. – Чернівці: Книги – ХХІ, 2010. – С. 207–211.
Краткий обзор (реферат): У статті досліджуються спеціальні лексичні елементи й терміни, що належать до освітньої лексики британського та американського національних варіантів англійської та української мов. З'ясовано характер перекладної взаємовідповідності освітньої лексики англійської та української мов на основі порівняльного аналізу. Визначено типові способи і прийоми перекладу англійських термінів системи освіти.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://lib.udau.edu.ua/handle/123456789/1687
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедриВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.